XANIA νύχτα & μέρα blog

το blog του Χανιωτικου portal

ΔΗΜΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑ

Δεκαέξι έδρες λαμβάνει ο συνδυασμός του Γιάννη Μαλανδράκη, πέντε ο συνδυασμός του Στέλιου Νικηφοράκη δύο ο συνδυασμός του Γιώργου Τσαγκαράκη και δύο ο συνδυασμός του Γιώργου Αγοραστάκη, μία ο συνδυασμός του Ξενοφώντα Αρναντωνάκη και μία ο συνδυασμός του Μανώλη Νταγκουνάκη.

Εκλέγονται απ’ το συνδυασμό του Γιάννη Μαλανδράκη οι :

Δ.Ε. Βουκολιών

Γιώργος Καλαϊτζάκης

Αθανάσιος Χηνόπουλος

Χρυσάνθη Πλοκαμάκη-Μαραγκουδάκη

Ηλίας Χαλακατεβάκης,

Δ.Ε. Κολυμβαρίου

Μαλακωνάκης Γιάννης

Καπνισάκης Αντώνης

Χρήστος Αρχοντάκης,

Πολυχρόνης Σημαντηράκης

Δ.Ε. Μουσούρων

Μανώλης Σολιδάκης

Χαρίτων Μπομπολάκης

Κώστας Κολομβάκης

Κατίνα   Κολοκυθά

Δ.Ε. Πλατανιά

Νίκος Δασκαλάκης

Χαρίλαος Βλαζάκης

Γιάννης Σταματάκης

Παναγιώτης Μαυρογένης.

Από το Συνδυασμό του Στέλιου Νικηφοράκη εκλέγονται

Δ.Ε. Βουκολιών

Ελίνα Δασκαλάκη

Δ.Ε. Κολυμβαρίου

Γιάννης Αλυγιζάκης

Μιχάλης Κουκουνάκης,

Δ.Ε. Μουσούρων

Γιάννης Κασσελάκης

Δ..Ε. Πλατανιά

Χρήστος Πραματευτάκης

Απ’ το συνδυασμό του Γιώργου Τσαγκαράκη εκλέγονται ο Νίκος Ψυλλάκης στη Δ.Ε. Κολυμβαρίου και ο Σταύρος Μαυρεδάκης στη Δ.Ε. Πλατανιά.

Απ’ το συνδυασμό του Γιώργου Αγοραστάκης οι Μανώλης Ντουντουλάκης στη Δ.Ε. Κολυμβαρίου και ο Γιώργος Φρατζεσκάκης στη Δ.Ε. Πλατανιά.

Απ’ το συνδυασμό του Ξεν. Αρναντωνάκη ο Μανούσος Βολάνης στη Δ.Ε. Μουσούρων και απ’ το συνδυασμό του Μαν. Νταγκουνάκη ο Ευάγγελος Μπερτάκης στη Δ.Ε. Πλατανιά.

ΔΗΜΟΣ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ

Δεκαέξι έδρες παίρνει ο συνδυασμός του Γρηγόρη Μαρκάκη, δέκα ο συνδυασμός του Χαράλαμπου Κουκιανάκη και μία ο συνδυασμός του Σταύρου Ζώη.

Απ’ το συνδυασμό του Γρ. Μαρκάκη εκλέγονται:

Δ.Ε. Αρμένων

Κώστας Βροντάκης

Ειρήνη Τερεζάκη

Μανώλης Χαριτάκης

Πέτρος Βαγιωνάκης,

Δ.Ε. Ασή Γωνιάς

Αντώνης Σμπυράκης

Δ.Ε. Βάμου

Σταμάτης Σγουράκης

Στέλιος Μιχελάκης

Μανώλης Αποστολάκης

Δ.Ε.Γεωργιούπολης

Ιωσήφ Σταυρουλάκη

Ευάγγελος Ζυμβραγουδάκης

Νίκος Κοκολάκης

Δ.Ε. Κρυονερίδας

Χαράλαμπος Κουτσουπάκης

Μανούσος Καπριδάκης

Άννα Χειλαδάκη

Δ.Ε. Φρέ

Μιχάλης Μπουρμπάκης

Μανόλης Νικολούδης.

Απ’ το συνδυασμό του Χαράλαμπου Κουκιανάκη

Δ.Ε. Αρμένων

Βασίλης Βαγιωνάκης

Στράτος Σαριδάκης

Γεώργιος Μουσουράκης

Δ.Ε. Βάμου

Λεωνίδας Λιμαντζάκης

Μιχάλης Φλεμετάκης

Δ.Ε. Γεωργιούπολης

Φερδινάρδος Μαρικάκης

Γιώργος Παπαδάκης

Δ.Ε. Κρυονερίδας

Παντελ. Καπαρουδάκης

Ευάγγελος Θυμιανού

Δ.Ε Φρε.

Γιάννης Κουκουράκης

Τέλος από το συνδυασμό του Σταύρου Ζώη εκλέγεται ο Πέτρος Μπενάκης από την Δ.Ε. Βάμου.

    Web Hosting Best Web